
Колодки гальмівні диск. перед. Lanos/Aveo 03-
624 ₴
- В наличии
- Код: RP3330
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Колодки гальмівні диск. перед. Lanos/Aveo 03-
Аналоги: OPTIMAL : 12154 | MANDO : CPD16, RMPD16 | TRISCAN : 8110 21005 | ASVA : AKD-0370 | FEBI BILSTEIN : 16721 | LPR : 05P1080 | MOTRIO : 8550502747 | JAPANPARTS : PA-W07AF | MOTAQUIP : LVXL1175 | DACO Germany : 320409 | ROTINGER : RT 2PD18950 | TRW : GDB3330 | HART : 222 412 | DANAHER : ADP0137
Крос-коди: VAUXHALL : 50-W0-007 | VAUXHALL : ADG04257 | VAUXHALL : 96534653 | VAUXHALL : GDB3330 | VAUXHALL : 05P1080
OEM: DAEWOO : 96534653, 96534853, 9653 4653 | ZAZ : 96534653 | CHEVROLET : 96544653, 9653 4653, 96 534 653, 965 346 53, 96534653, 94566892 | GENERAL MOTORS : 96 534 653, 96534653 | PROTON : PW892497 | OPEL : 96534653 | VAUXHALL : 96534653
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Raiso |
| Кросс-номери | Asva AKD0370; Chevrolet 94566892; Daewoo 96534853; Febi Bilstein 16721; General Motors 96534653; Hart 222412; JAPANPARTS PAW07AF; LPR 05P1080; Mando RMPD16; Motrio 8550502747; OPTIMAL 12154; Opel 96534653; Proton PW892497; Rotinger RT2PD18950; TRISCAN 811021005; TRW GDB3330; Vauxhall 96534653 |
| Совместимость с маркой | Chevrolet |
| Совместимость с моделью | Cobalt, Aveo |
| Назначение | Передние колеса |
| Высота | 49 мм |
| Ширина | 133.2 мм |
| Толщина | 17.8 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 1,5; 1,25 |
| Висота [мм] | 49 |
| Тормозная система | Akebono |
| Довжина [мм] | 133 |
| Знак відповідності нормам | E9 90R - 01107/752; R90 Homologated; ECE R90 Approved |
| Контакт попередження про знос | не підготовлено для індикації попередження про зношення; з акустичною системою попередження про знос |
| Номер WVA | 23974 |
| Обмеження виробника | AKEBONO |
| Сторона монтажу | Передня вісь |
| Тип тормоза | Дискове гальмо |
| Товщина 1 [мм] | 18 |
| Толщина (мм) | 17,8 |
| Ширина [мм] | 133,2; 49 |
Информация для заказа
- Цена: 624 ₴



