
Колодки гальмівні диск. перед. Golf 86-02/Passat B2/B3/B4 85-97
690 ₴
- В наличии
- Код: RP1048
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Колодки гальмівні диск. перед. Golf 86-02/Passat B2/B3/B4 85-97
Аналоги: MASTER-SPORT GERMANY : 13046029562N-SET-MSP | MOTAQUIP : LVXL655 | TRISCAN : 8110 10975 | AISIN : BPVW-1002, BPVW-1003 | HELLA : 8DB 355 018-251 | FOMAR Friction : FO 488481 | DENCKERMANN : B110834 | BREMBO : P 85 011 | VAICO : V10-8135 | KRAFT AUTOMOTIVE : 6000080 | ROADHOUSE : 2134.52 | STELLOX : 412 000-SX | OPTIMAL : BP-09271 | GIRLING : 6110481
Крос-коди: CHERY : 357698151A | CHERY : 05P613 | CHERY : 0986460943 | CHERY : LP778
OEM: SKODA : 357 698 151 D, 357698151A, 357 698 151 H, 533 698 151, 357 698 151 A | AUDI : 357 698 151 D, 835 698 151 A, 853 698 151, 853 698 151 A, 357 698 151A, 853 698 151 E, 357 698 151 A, 854 698 151 A, 357698151A, 533 698 151, 357 698 151 H | VW : 357 698 151 A, 357 698 151 D, 357-698-151-A, 853 698 151 A, 357 698 151A, 357 698 151 H, 357698151-A, 533 698 151 A, 357698151A, 853 698 151, 533 698 151, JZW 698 151 F | SEAT : 533 698 151, JZW 698 151 F, 357 698 151A, 357698151A, 357.698.151A, 357 698 151 A, 357 698 151 H, 357 698 151 D | PORSCHE : 357 698 151 A | NISSAN : 41060 V4810, 41060 Y9090, 41060 85V00 | VAG : 357698151A, 357 698 151 A, 357 698 151A | AUDI (FAW) : 357 698 151 A | CHERY : J526AD3501080
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Raiso |
| Кросс-номери | Aisin BPVW1003; Audi 853698151E; BREMBO P85011; Chery J526AD3501080; Denckermann B110834; Fomar Friction FO488481; GIRLING 6110481; Hella 8DB355018251; Kraft Automotive 6000080; OPTIMAL BP09271; Roadhouse 213452; Skoda 357698151H; Stellox 412000SX; TRISCAN 811010975; VAG 357698151A; VAICO V108135; Volkswagen 20168 |
| Датчик износа колодок | Без индикации |
| Ширина | 119 мм |
| Толщина | 19 мм |
| Высота | 69.6 мм |
| Совместимость с маркой | Seat, Volkswagen |
| Совместимость с моделью | Cordoba, Caddy, Corrado, Golf, Passat, Ibiza |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота 1 [мм] | 69 |
| Висота 2 [мм] | 69 |
| Висота [мм] | 69,5; 69,6 |
| Тормозная система | TRW; Lucas-Girling |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | з приладдям |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з гвинтами гальмівного супорта; з гвинтами; з протискрипною пластиною |
| Знак відповідності нормам | E1 90R 01024/130; ECE-R90; E1 90R-01881/545 |
| Код FMSI | D227-7177 D684-7177 |
| Контакт попередження про знос | не підготовлено для індикації попередження про зношення |
| Количество винтов | 2 |
| Материал | Низькометалев. |
| Матеріал фрикційного покриття | Низькометалев. |
| Номер WVA | 20168 |
| Обмеження виробника | TRW |
| Товщина 1 [мм] | 19,1 |
| Товщина 2 [мм] | 19,1 |
| Толщина (мм) | 16; 16,1 |
| Ширина 1 [мм] | 118,9 |
| Ширина 2 [мм] | 118,9 |
| Ширина [мм] | 119; 119,3; 118,8 |
| № артикула рекомендованого приладдя | 1987474137 |
Информация для заказа
- Цена: 690 ₴



