
Колодки гальмівні диск. перед. Boxer/Ducato/Jumper (з датчиком) 02-
703 ₴
- В наличии
- Код: RP1517
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Колодки гальмівні диск. перед. Boxer/Ducato/Jumper (з датчиком) 02-
Аналоги: MILES : E400307 | REMSA : 0960.21 | SB : BP42219W | ABE : C1C045ABE | AUTOMOTOR France : PBP5469 | DANBLOCK : DB 510210 | HELLA PAGID : 8DB 355 010-391 | SCT - MANNOL : SP 318 PR | FERODO : FDB1478 | LPR : 05P966 | QUARO : QP3456C | HUSCH : EP2431 | VALEO : 598568 | BREMSI : BP2997 | BOSCH : 0 986 494 110
Крос-коди: PEUGEOT : 71752979 | PEUGEOT : GDB1517 | PEUGEOT : 05P966 | PEUGEOT : LP1750 | PEUGEOT : 0986494048
OEM: ALFAROME/FIAT/LANCI : 71 752 979, 7 175 297 9, 71752979 | ALFA ROMEO : 71752979 | FIAT : 9949516, 0000071772817, 6000629136, 77362219, 71772817, 71752979, 71770074, 9949482, 71772526, 77364862, 9949409, 7 175 297 9 | CITROËN : 4254 58, 4252 42, 9949516, E172133, 4252 43 | PEUGEOT : 4254 58, 4252 43, 4252 42, E172133
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Raiso |
| Кросс-номери | ABE C1C045ABE; Bosch 0986494048; Bremsi BP2997; Citroen E172133; Danblock DB510210; Fiat 9949409; LPR 05P966; Miles E400307; Remsa 096021; SB BP42219W; Valeo 598568 |
| Датчик износа колодок | С индикацией |
| Высота | 66 мм |
| Толщина | 19 мм |
| Назначение | Передние колеса |
| Ширина | 140.7 мм |
| Совместимость с маркой | Citroen, Peugeot, Fiat |
| Совместимость с моделью | Jumper, Ducato, Boxer |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота 1 [мм] | 65,7 |
| Висота 2 [мм] | 65,7 |
| Висота [мм] | 66; 65,8 |
| Тормозная система | BREMBO; Brembo |
| Довжина контакту попереджувального сигналу [мм] | 205 |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | з приладдям |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з протискрипною пластиною; з посібником з монтажу |
| Знак відповідності нормам | E9 90R 01107/525; E9 90R-01841/627; ECE-R90 |
| Код FMSI | D1198-8318 |
| Контакт попередження про знос | з контактом попередження про знос; з вбудованим датчиком зносу |
| Количество винтов | 2 |
| Кількість індикаторів зносу [на вісь] | 1 |
| Материал | Низькометалев. |
| Матеріал фрикційного покриття | Низькометалев. |
| Номер WVA | 23917; 23918 |
| Обмеження виробника | BREMBO |
| Товщина 1 [мм] | 19,1 |
| Товщина 2 [мм] | 19,1 |
| Толщина (мм) | 19; 19,3 |
| Ширина 1 [мм] | 140,9 |
| Ширина 2 [мм] | 140,5 |
| Ширина [мм] | 140,7; 141 |
| № артикула рекомендованого приладдя | 1987474417 |
Информация для заказа
- Цена: 703 ₴



