
Колодки гальмівні диск. зад. Sprinter 208-216 96-06
677 ₴
- В наявності
- Код: RP1262
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні диск. зад. Sprinter 208-216 96-06
Аналоги: KAWE : WS0168A | PROFIT : 5000-1039 | LPR : 05P609A | TRICLO : 881939 | ABTEX : PLU1039 | DIAMAX : N09143 | JAPANPARTS : PP0521JM | CASALS : BKM1039 | HELLA : 8DB 355 014-421 | MILES : E110517 | SB : BP31168W | MAPCO : 6748 | QUARO : QP4790C | FTE : BL1440B2 | VAICO : V10-8152
Крос-коди: SKODA : 0986424463 | SKODA : GDB1262 | SKODA : 0024203820 | SKODA : 05P609 | SKODA : LP1595
OEM: VW : 2DO 698 451 A, 2D0 698 451 D, 2D0 698 451 A, 2D0 698 451 C | MERCEDES-BENZ : 24203820, 008 420 45 20, A 002 420 69 20, 003 420 64 20, 24205620, A 002 420 56 20, 002 420 38 20, A 004 420 56 20, A 002 420 38 20, A0004212410, A 003 420 64 20, A 008 420 45 20, 002 420 56 20, 004 420 56 20, 000 421 2410, 002 420 69 20 | SEAT : 2D0 698 451 D, 2D0 698 451 C, 2D0 698 451 A | AUDI : 2D0698451A, 2D0698451C, 2D0698451D | DAF : 1502031 | SKODA : 2D0 698 451 C, 2D0 698 451 A, 2D0 698 451 D
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Raiso |
| Кросс-номери | Audi 2D0698451D; Casals BKM1039; Daf 1502031; Hella 8DB355014421; LPR 05P609A; Mapco 6748; Mercedes-Benz 0024205620; Miles E110517; Profit 50001039; SB BP31168W; VAICO V108152 |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Sprinter |
| Висота | 50.2 мм |
| Довжина | 141.4 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Товщина | 17 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота 1 [мм] | 50,1 |
| Висота 2 [мм] | 50,1 |
| Висота [мм] | 50,2; 50,1 |
| Гальмівна система | ATE; Continental |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | без приладдя |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з протискрипною пластиною; з посібником з монтажу; із затискачем поршня |
| Знак відповідності нормам | E1 90R 01025/466; E9 90R-02A0841/3193; ECE-R90 |
| Код FMSI | D951-7850 |
| Контакт попередження про знос | підготовлено для індикації попередження про зношення |
| Матеріал | Низькометалев. |
| Матеріал фрикційного покриття | Низькометалев. |
| Номер WVA | 21621; 21622 |
| Обмеження виробника | ATE |
| Товщина 1 [мм] | 16,5 |
| Товщина 2 [мм] | 16,5 |
| Товщина (мм) | 17; 16,85 |
| Ширина 1 [мм] | 141,7 |
| Ширина 2 [мм] | 141,4 |
| Ширина [мм] | 141,4 |
| № артикула рекомендованого приладдя | KS0071; 1987473007; 1987474365; 1987474969; 1987474639; 1987474638 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 677 ₴



