
Колодки гальмівні диск. перед. Jumpy/Scudo/Expert (з датчиками) 00-
650 ₴
- В наявності
- Код: RP1503
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні диск. перед. Jumpy/Scudo/Expert (з датчиками) 00-
Аналоги: METZGER : 1170563 | SKF : VKBP 80171 E | A.B.S. : 37329 | NPS : P360A06 | DANAHER : ADP0448-01 | JURID : 573096J | NiBK : PN0327 | FRIGAIR : PD04.528 | METELLI : 22-0530-0 | RAP BRAKES : R-U0148 | JAPANPARTS : PA0028JM | WEEN : 151-1014 | BRAXIS : AB0438 | TOMEX Brakes : TX 13-34 | AISIN : BPPE-1037
Кро-коди: ALFA ROMEO : 77362236 | ALFA ROMEO: GDB1503 | ALFA ROMEO : 05P831 | ALFA ROMEO: LP1792 | ALFA ROMEO : 0986424789
OEM: CITROËN : 4254 57, 4252 31, E 172 232, 1617258380, 4252 20, E172592 | FIAT : 71772213, 77362236, 0000077366761, 77364447, 77366761, 9949552, 77363956, 77 362 236 | ALFAROME/FIAT/LANCI : 77 362 236, 77362236, 7 736 223 6 | PEUGEOT : E172592, 4252 31, 4254 57, E 172 232, 4252 20, 1617258380 | LANCIA : 77364447, 71772213, 77362236, 77366761, 77363956, 9949552 | ALFA ROMEO : 77362236, 77363956, 77364447, 77366761, 9949552
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Raiso |
| Кросс-номери | Aisin BPPE1037; Citroen 425220; Fiat 77363956; Jurid 573096J; Lancia 9949552; Metelli 2205300; Metzger 1170563; NIBK PN0327; SKF VKBP80171E |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Ширина | 146.7 мм |
| Товщина | 19 мм |
| Висота | 60 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Ulysse |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота 1 [мм] | 59,9 |
| Висота 2 [мм] | 59,9 |
| Висота [мм] | 59,6; 60 |
| Гальмівна система | Lucas-Girling; TRW |
| Довжина контакту попереджувального сигналу [мм] | 180; 170 |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | з приладдям |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з гвинтами; з протискрипною пластиною; з гвинтами гальмівного супорта |
| Знак відповідності нормам | E9 90R 01107/550; ECE-R90; E9 90R-01841/1113 |
| Код FMSI | D1979-9207 |
| Контакт попередження про знос | з контактом попередження про знос; з вбудованим датчиком зносу |
| Кількість гвинтів | 4 |
| Кількість індикаторів зносу [на вісь] | 2 |
| Матеріал | Низькометалев. |
| Матеріал фрикційного покриття | Низькометалев. |
| Номер WVA | 20267; 20261 |
| Обмеження виробника | TRW |
| Товщина 1 [мм] | 18,8 |
| Товщина 2 [мм] | 18,8 |
| Товщина (мм) | 19 |
| Ширина 1 [мм] | 146,9 |
| Ширина 2 [мм] | 146,6 |
| Ширина [мм] | 147; 146,6; 146,7 |
| № артикула рекомендованого приладдя | 1987474199; 1987474315; 1987474680; 1987474417; 1987474328 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 650 ₴



