
Колодки гальмівні диск. зад. Transit (V347) (з датчиками) 06-
626 ₴
- В наявності
- Код: RP1725
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні диск. зад. Transit (V347) (з датчиками) 06-
Аналоги: MTR : MT526 | QUICK BRAKE : WS 0510 A | SWAG : 50 91 6701 | AUTOMOTOR France : PBP1454 | JP GROUP : 1563700110 | DT Spare Parts : 13.93102 | KAWE : 1252 02 | ICER : 141794 | MAXTECH : 3027008 | A.Z. Meisterteile : AZMT-44-020-1289 | REMSA : 1252.02 | A.B.S. : 37560 | zentparts : Z07501 | DANAHER : ADP0035 | MAPCO : 56986
Крос-коди: FORD : GDB1725 | FORD : 6C112M008AB | FORD : LP1955 | FORD : ADF124221 | FORD : VKBP 90077 E
OEM: FORD USA : 6C112M008AB, ME6C1J2M008AB, ME6C1J2M008AC, 6C112M008AC, 6C112M008AD, 6C112M008AE, 6C112M008AF, ME6C1J2M008AA | FORD AUSTRALIA : 1 819 638 | FORD : 6C11-2M008-AD, 6C11-2M008AB, 6C1Z2200C, ME6C-1J2M008-AA, 1819638, 6C11 2M008 AB, 6C112M008A2E, 1530602, ME6C-1J2M008-AB, 6C112M008AB, 6C1Z2200A, ME6C-1J2M008-AC, 1560026, 1371454, 6C1Z2200B, 6C11-2M008-AB, 1824348, 6C11-2M008-AC, 6C112M008AF, 1852717, 6C11-2M008-AE, 1554524, 1433958
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Raiso |
| Кросс-номери | A.B.S. 37560; Ford Motor Company 6C112M008AE; Icer 141794; KaWe 125202; MTR MT526; Remsa 125202; Swag 50916701 |
| Ширина внутрішньої накладки | 122.9 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 53.9 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 17.5 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Transit Tourneo, Transit |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 1,402 |
| Висота 1 [мм] | 54 |
| Висота 2 [мм] | 54 |
| Висота [мм] | 53,7; 53,6 |
| Гальмівна накладка | без навскісної крайки |
| Гальмівна система | Bosch |
| Довжина [мм] | 123; 122,7 |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | з приладдям |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з гвинтами гальмівного супорта; з клейкою плівкою; з кріпильними матеріалами |
| Знак відповідності нормам | E9 90R - 01708/027; E9 90R-01825/2205; ECE R90 Approved |
| Код FMSI | D1639-8866 D1502-870 |
| Контакт попередження про знос | з контактом попередження про знос |
| Кількість накладок | 4 |
| Кількість індикаторів зносу [на вісь] | 2 |
| Матеріал фрикційного покриття | Низькометалев. |
| Номер WVA | 24486 |
| Обмеження виробника | BOSCH |
| Сторона монтажу | Задня вісь |
| Товщина 1 [мм] | 17,3; 18 |
| Товщина 2 [мм] | 17,3 |
| Товщина (мм) | 17 |
| Ширина 1 [мм] | 123,1 |
| Ширина 2 [мм] | 123 |
| Ширина [мм] | 122,9; 54 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 626 ₴




