
Колодки гальмівні диск. зад. Vito (638) 99-03
542 ₴
- В наявності
- Код: RP1408
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні диск. зад. Vito (638) 99-03
Аналоги: FOMAR Friction : FO 678781 | ATE : 13.0460-3985.2 | FERODO : FDB1305 | MILES : E510454 | SKF : VKBP 90568 | LYNXauto : BD-5347 | QUICK BRAKE : 109-1280 | BOSCH : 0 986 495 247 | ZEKKERT : BS-1160 | 7 SEVEN PARTS : SVP20080 | COMLINE : CBP0888 | BRAXIS : AA0280 | HELLA : 8DB 355 008-641 | NEW BLOX : NB23020N00 | TEXTAR : 2302001
Крос-коди: MERCEDES-BENZ : GDB1408 | MERCEDES-BENZ : 0004214210 | MERCEDES-BENZ : 05P948 | MERCEDES-BENZ : LP1471 | MERCEDES-BENZ : 0986460002
OEM: MERCEDES-BENZ : A 003 024 02 20, A 003 420 02 20, 000 423 62 10, 000 421 42 10, 003 024 02 20, A 000 421 42 10, 34200220, 003 420 02 20, 4214210, A 000 423 62 10
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Raiso |
| Кросс-номери | ATE 13046039852; BRAXIS AA0280; Bosch 0986460002; Comline CBP0888; Ferodo FDB1305; Fomar Friction FO678781; Hella 8DB355008641; Mercedes-Benz A0004236210; Miles E510454; Quick Brake 1091280; SKF VKBP90568; Textar 23020; Zekkert BS1160 |
| Ширина | 105 мм |
| Висота | 52.9 мм |
| Товщина | 17.9 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Vito, V-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота 1 [мм] | 52,7 |
| Висота 2 [мм] | 52,7 |
| Висота [мм] | 52,8; 53 |
| Гальмівна система | BOSCH; Bosch |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | без приладдя |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з протискрипною пластиною |
| Знак відповідності нормам | E9 90R 01708/012; E9 90R-01825/1160; ECE-R90 |
| Контакт попередження про знос | підготовлено для індикації попередження про зношення |
| Матеріал | Низькометалев. |
| Матеріал фрикційного покриття | Низькометалев. |
| Номер WVA | 23020 |
| Обмеження виробника | BOSCH |
| Товщина 1 [мм] | 17,6 |
| Товщина 2 [мм] | 17,6 |
| Товщина (мм) | 17,8; 17 |
| Ширина 1 [мм] | 105 |
| Ширина 2 [мм] | 105 |
| Ширина [мм] | 105 |
| № артикула рекомендованого приладдя | 1987474320 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 542 ₴



