
Колодки гальмівні диск. перед. MB E-Class (S210/W210)/S-Class (W220) 95-08
688 ₴
- В наличии
- Код: RP1215
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Колодки гальмівні диск. перед. MB E-Class (S210/W210)/S-Class (W220) 95-08
Аналоги: DANAHER : ADP0144-01 | QUICK BRAKE : WS 0115 A | TEXTAR : 2167001-1060-00 | TRISCAN : 8110 23014 | ATE : 13.0460-7087.2 | FERODO : FDB1050 | MASTER-SPORT GERMANY : 236072032, 202801060P | DANBLOCK : DB 510299 | TRW : GDB4134 | KAMOKA : JQ1012100 | VALEO : 598357 | NiBK : PN0166 | EGT : 321000EGT | SKF : VKBP 80474
Крос-коди: CHRYSLER : 0986494001 | CHRYSLER : GDB1215 | CHRYSLER : 0024204520 | CHRYSLER : 05P406 | CHRYSLER : LP1589
OEM: DODGE : 5114 555AA, 5137 666AA, 5139 218AA, 05114 555AA, 05137 666AA, 05139 218AA | MERCEDES-BENZ : A 003 420 83 20, A 002 420 50 20, 002 420 50 20, A 004 420 07 20, A 004 420 03 20, 002 420 45 20, 004 420 07 20, 003 420 83 20, 003 420 29 20, A 003 420 29 20, 004 420 03 20, 004 420 03 20 41, A004420032041, 24204520, A 002 420 45 20, 004420032041 | CHRYSLER : 5137 666AA, 5114555AA, 05114555AA, 5139218AA, 05139218AA, 5139218AB, 05137 666AA
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Raiso |
| Кросс-номери | ATE 13046070872; Chrysler 5139218AB; Danblock DB510299; Dodge 05139218AA; EGT 321000EGT; Ferodo FDB1050; KAMOKA JQ1012100; Mercedes-Benz A0034208320; NIBK PN0166; SKF VKBP80474; TRISCAN 811023014; TRW GDB4134; Valeo 598357 |
| Ширина внутренней накладки | 155.1 мм |
| Высота внутренней накладки | 69.3 мм |
| Ширина наружной накладки | 156.3 мм |
| Высота внешней накладки | 63.5 мм |
| Толщина | 19.3 мм |
| Датчик износа колодок | Без индикации |
| Совместимость с маркой | Mercedes-Benz, Chrysler |
| Совместимость с моделью | Crossfire |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота 1 [мм] | 63,6; 69,4; 63,5 |
| Висота 2 [мм] | 63,5; 69,3; 69,6 |
| Висота [мм] | 63,6 |
| Тормозная система | ATE; Continental |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | без приладдя |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з протискрипною пластиною; із затискачем поршня |
| Знак відповідності нормам | E9 90R 01705/022 Ext; ECE-R90; E1 90R-01881/1116 |
| Код FMSI | D740-7609 D853-7730 |
| Контакт попередження про знос | підготовлено для індикації попередження про зношення |
| Материал | Низькометалев. |
| Матеріал фрикційного покриття | Низькометалев. |
| Номер WVA | 21794; 21670 |
| Обмеження виробника | ATE |
| Товщина 1 [мм] | 19,5 |
| Товщина 2 [мм] | 19,5 |
| Толщина (мм) | 20 |
| Ширина 1 [мм] | 155,1; 156,2; 155,4 |
| Ширина 2 [мм] | 156,3; 156,4; 156,6 |
| Ширина [мм] | 156,4 |
| № артикула рекомендованого приладдя | 1987473070; 1987473586; 1987474901; 1987474338; 1987474241; KS0137; KS0136; PFK302 |
Информация для заказа
- Цена: 688 ₴



