
Колодки гальмівні диск. перед. Caddy II/Passat B4/Audi 80 92-98
683 ₴
- В наличии
- Код: RP1044
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Колодки гальмівні диск. перед. Caddy II/Passat B4/Audi 80 92-98
Аналоги: OSSCA : 03533 | LYNXauto : BD-1205 | SWAG : 30 91 6336 | EGT : 321496iEGT | JAPANPARTS : PA-0082AF | LPR : 05P216 | FOMAR Friction : FO 488681 | ASIMCO : KD7169 | BOSCH : 0 986 466 700 | FTE : BL1035A3 | DELPHI : LP770 | FEBI BILSTEIN : 16078 | DYNAMATRIX : DBP775A | VALEO : 301003 | METZGER : 1170062
Крос-коди: EAGLE : 0986460944 | EAGLE : GDB1044 | EAGLE : 357698151B | EAGLE : 05P600 | EAGLE : LP429
OEM: AUDI : 443 698 151, 8D0 698 151, 431698151A, 357 698 151 B, 443 698 151F, 8D0698151E, 431698151K, 357698151B, 443 698 151K, 8D0698151L, 8A0 698 151 C, 431 698 151D, 437 698 151, 357 698 151, 431 698 151F, 440 615 116 A, 8A0 698 151A, 431 698 151G, 440 698 151A, 8A0 615 115D, 431698151, 357 698 151B | VAG : 357 698 151B, 357698151B, 357 698 151 B | GEELY : 3501190106, 4048022900 | VW : 8A0 698 151 C, 431 698 151G, 357 698 151 B, 437698151, 8A0 698 151A, 443 698 151F, 357 698 151B, 357698151, 357698151B, 431 698 151D, 357.698.151B, 431 698 151F | PORSCHE : 357 698 151 B | SKODA : 357 698 151 B, 357698151B | VW/SEAT : 357698151B | SEAT : 357 698 151B, 8A0698151C, 357698151B, 357 698 151, 357.698.151B, 357 698 151 B | VW (FAW) : 357 698 151 B, L357698151B | CHERY : A11 3501080 | EAGLE : 3501190106
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Raiso |
| Кросс-номери | Asimco KD7169; Audi 431698151D; Bosch 0986460944; Delphi LP770; EGT 321496IEGT; Febi Bilstein 16078; Fomar Friction FO488681; JAPANPARTS PA0082AF; LPR 05P216; Metzger 1170062; Ossca 03533; Swag 30916336; VAG 357698151B; Valeo 301003; Volkswagen 20168 |
| Ширина | 119 мм |
| Высота | 69.3 мм |
| Толщина | 18.5 мм |
| Назначение | Передние колеса |
| Совместимость с маркой | Seat, Volkswagen, Audi, Chery |
| Совместимость с моделью | Amulet, 100, Quattro, Flagcloud, Golf, Elara, Passat |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота 1 [мм] | 69,5 |
| Висота 2 [мм] | 69,5 |
| Висота [мм] | 69,6; 69,5 |
| Тормозная система | TRW; Lucas-Girling |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | з приладдям |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з гвинтами гальмівного супорта; з гвинтами; з протискрипною пластиною; з посібником з монтажу |
| Знак відповідності нормам | E1 90R 01024/060; E1 90R-01881/648; ECE-R90 |
| Код FMSI | D227-7143 D684-7571 |
| Контакт попередження про знос | не підготовлено для індикації попередження про зношення |
| Материал | Низькометалев. |
| Матеріал фрикційного покриття | Низькометалев. |
| Номер WVA | 20669; 20168 |
| Обмеження виробника | TRW |
| Товщина 1 [мм] | 19,6 |
| Товщина 2 [мм] | 19,6 |
| Толщина (мм) | 19,4; 19,2 |
| Ширина 1 [мм] | 119,3 |
| Ширина 2 [мм] | 119 |
| Ширина [мм] | 119,3; 118,8 |
Информация для заказа
- Цена: 683 ₴



