
Колодки гальмівні диск. перед. Logan/Sandero/Megane I/Clio (з датчиками) 98-
683 ₴
- В наличии
- Код: RP0427
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Колодки гальмівні диск. перед. Logan/Sandero/Megane I/Clio (з датчиками) 98-
Аналоги: 7 SEVEN PARTS : SVP15623 | OPEN PARTS : BPA0208.02 | PROTECHNIC : PRP0004 | MASTER-SPORT GERMANY : 13046028342T-SET-MS | MANDO : MPC01 | BSG : BSG 75-200-031 | ROADHOUSE : 2192.96 | SKF : VKBP 80413 | HELLA PAGID : 8DB 355 018-131 | JAPANPARTS : PA-0664AF | ASAM AUTOMOTIVE : 32394 | BLUE PRINT : ADR164203 | BOSCH : 0 986 TB2 005 | FERODO : FDB393 | FEBI BILSTEIN : 16191
Крос-коди: LADA : GDB400, GDB427 | LADA : 410609342R | LADA : 025 214 6318/W | LADA : 0 986 467 720
OEM: RENAULT : 77 01 130 036, 77 01 204 066, 77 01 202 284, 7701210130, 7701202712, 60 25 071 042, 77 01 202 540, 7701202896, 7711130071, 7701205411, 4106 093 42R, 7701202241, 77 01 202 285, 77 01 210 131, 7701349970, 7701202894, 41 06 021 92R, 77 01 210 142, 7701202973, 77 11 946 169, 7701206082, 77 01 201 773, 7701202289, 77 01 204 833, 77 01 203 796, 7701349973, 7701202895, 77 01 203 797, 77 01 201 669, 86 60 004 589, 7701207066, 77 01 204 358, 7701202516, 77 02 233 531, 77 01 202 147, 7701203282, 77 01 203 775, 77 01 202 848, 86 71 000 107, 7701207960, 60 00 008 018, 60 01 545 576, 77 02 295 181, 60 00 008 126, 60 01 547 619, 77 01 349 751, 77 01 201 775, 86 71 016 173, 7701202539, 77 01 205 355, 7701204220, 86 71 016 708, 77 01 201 774, 7701203777, 410609342R, 60 01 547 911, 77 01 209 639, 77 01 203 795, 7701208265, 77 01 202 635, 77 01 203 129, 60 25 070 807, 7701203070, 7711130036, 7701204357, 41 06 093 42R | DACIA : 41 06 093 42R, 7701208265, 77 01 210 142, 60 01 547 619, 405035, 60 01 545 576, 6001547911, 41 06 021 92R, 7702295181, 7711130036, 77 01 209 639, 7701207066, 8671000107, 410609342R, 7711130071 | PEUGEOT : 4253 10, 16 114 602 80, 4250 70, 4250 41, E 172 171, 4252 82 | RENAULT TRUCKS : 41 06 093 42R, 410609342R | CITROËN : 4250 41, 4250 70 | LADA : 410602192R
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Raiso |
| Кросс-номери | ASAM AUTOMOTIVE 32394; BSG BSG75200031; Blue Print ADR164203; Bosch 0986467720; Dacia 7701209639; Febi Bilstein 16191; Ferodo FDB393; JAPANPARTS PA0664AF; LADA 410602192R; Renault 410609342R; Renault Trucks 410609342R; Roadhouse 219296; SKF VKBP80413 |
| Назначение | Передние колеса |
| Датчик износа колодок | С индикацией |
| Ширина | 99.6 мм |
| Высота | 64.8 мм |
| Толщина | 18 мм |
| Совместимость с маркой | Peugeot, Dacia |
| Совместимость с моделью | Logan, Sandero |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота [мм] | 64,8; 64,9; 64,6 |
| Тормозная система | TRW; Lucas-Girling |
| Довжина контакту попереджувального сигналу [мм] | 215 |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | з приладдям |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з протискрипною пластиною; з гвинтами гальмівного супорта; з гвинтами |
| Знак відповідності нормам | ECE-R90; E1 90R 01024/113 |
| Контакт попередження про знос | з контактом попередження про знос |
| Количество винтов | 4 |
| Кількість індикаторів зносу [на вісь] | 2 |
| Материал | Низькометалев. |
| Номер WVA | 21463 |
| Обмеження виробника | TRW |
| Сторона монтажу | Передня вісь |
| Толщина (мм) | 18; 18,1 |
| Ширина [мм] | 99,6; 100 |
| № артикула рекомендованого приладдя | 1987474038; 1987474078; 1987474098; 1987474135; 1987474749; 1987474195; 1987474401; 1987474413; 1987474696; 1987474179 |
Информация для заказа
- Цена: 683 ₴



