
Колодки гальмівні диск. перед. Kangoo 08-
728 ₴
- В наявності
- Код: RP1785
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні диск. перед. Kangoo 08-
Аналоги: WAGNER : WBP24693A | DENCKERMANN : B110951 | JURID : 573284JC | MILES : E100491 | MASTER-SPORT GERMANY : 236027422 | RIDEX : 402B0447 | ASHIKA : 50-00-0720 | PROFIT : 5000-4185 | Andel : 181854 | TOPRAN : 700 816 | COMLINE : ADB01707 | BREMBO : P 68 044E | FTE : BL2548A1 | MAPCO : 9333 | ELTA AUTOMOTIVE : EA8661
Крос-коди: RENAULT TRUCKS : 410601334R | RENAULT TRUCKS : GDB1785 | RENAULT TRUCKS : 50-00-0720 | RENAULT TRUCKS : 05P1465 | RENAULT TRUCKS : SP4059
OEM: MERCEDES-BENZ : N4154210610, N4154300022, A 415 430 00 22, 415 430 00 22, A 415 421 03 10, 415 421 03 10, A 415 421 06 10, N4154210310, 415 421 06 10 | RENAULT : 77 01 209 864, 41 06 013 34R, 41060-1334R, 4106 013 34R, 8660000762, 410601334R, 8660004532, 77 01 210 110, 41 06 037 50R | NISSAN : 41060-00Q2J | RENAULT TRUCKS : 410601334R
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Raiso |
| Кросс-номери | ASHIKA 50000720; BREMBO P68044E; Denckermann B110951; Jurid 573284JC; Mapco 9333; Mercedes-Benz N4154210310; Miles E100491; Nissan 4106000Q2J; Profit 50004185; Renault 410603750R; Ridex 402B0447; Topran 700816 |
| Товщина | 17.5 мм |
| Довжина | 131.1 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 62.5 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Призначення | Передні колеса |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz, Renault |
| Сумісність з моделлю | Kangoo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота 1 [мм] | 62,5 |
| Висота [мм] | 62,1; 62,2; 61,9 |
| Гальмівна система | TRW; BREMBO |
| Довжина [мм] | 131,1 |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | з приладдям |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з гвинтами гальмівного супорта |
| Знак відповідності нормам | E9 90R - 01107/2402; R90 Homologated |
| Контакт попередження про знос | не підготовлено для індикації попередження про зношення |
| Номер WVA | 24693 |
| Обмеження виробника | TRW |
| Сторона монтажу | Передня вісь |
| Товщина (мм) | 18,6; 17,5; 18,5; 16,5 |
| Ширина [мм] | 131,2; 131,1 |
| відповідає вимогам стандарту ЕКЄ | E9-90R-02A0289/2297 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 728 ₴



