
Колодки гальмівні диск. зад/перед.Daily (спарка) 99-
772 ₴
- В наличии
- Код: RP1345
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Колодки гальмівні диск. зад/перед.Daily (спарка) 99-
Аналоги: KAWE : 0651 00 | MANDO : MPV02 | MOTAQUIP : LVXL685 | GH : GH-411402 | SB : BP43073W | BREMBO : P A6 017, P 24 065 | Andel : 141208-117 | BOSCH : 0 986 424 833 | WAGNER : WBP29121A | FAST : FT29121HD | TOMEX Brakes : TX 11-111 | TRISCAN : 8115 15001 | DON : CVP026 | MERITOR : MDP1102
Крос-коди: RENAULT : 1906401 | RENAULT : GDB1345 | RENAULT : 05P684 | RENAULT : VKBP 90130 | RENAULT : LP1616
OEM: IVECO : 504329186, 42470846, 2996465, 42535791, 503643886, 2995633, 2996535, 500055565, 2995693, 2996605, 2992339, 19092981, 002992339, 504093780, 42548194, 1 906 401, 190 6401, 1906401 | RENAULT TRUCKS : 5001844747, 5001850859, 5001857075 | NISSAN : 41060-MB225, D1060-MB20C- | RENAULT : 5001 844 747, 5001 850 859
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Raiso |
| Кросс-номери | BREMBO P24065; DON CVP026; Fast FT29121HD; GH GH411402; Iveco Motors 1906401; KaWe 065100; MERITOR MDP1102; Nissan 41060MB225; SB BP43073W |
| Ширина | 165 мм |
| Толщина | 19 мм |
| Высота | 65 мм |
| Число индикаторов износа | 2 |
| Датчик износа колодок | С индикацией |
| Комплектация колодок | С винтами тормозных суппортов |
| Совместимость с маркой | Ford |
| Совместимость с моделью | Transit Tourneo, Transit |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота 1 [мм] | 66,3 |
| Висота 2 [мм] | 66,3 |
| Висота [мм] | 66,5; 66,4 |
| Гальмівна накладка | без навскісної крайки |
| Тормозная система | BREMBO; Brembo |
| Довжина [мм] | 164,5 |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | з приладдям |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з гвинтами гальмівного супорта; з протискрипною пластиною |
| Знак відповідності нормам | E9 90R 01705/025; E9 90R-01841/2908 |
| Код FMSI | D1487-8687 |
| Контакт попередження про знос | підготовлено для індикації попередження про зношення |
| Кількість накладок | 4 |
| Матеріал фрикційного покриття | Низькометалев. |
| Номер WVA | 29121 |
| Обмеження виробника | BREMBO |
| Товщина 1 [мм] | 20 |
| Товщина 2 [мм] | 20 |
| Толщина (мм) | 20,2; 20,3; 19,5 |
| Ширина 1 [мм] | 164,9 |
| Ширина 2 [мм] | 164,5 |
| Ширина [мм] | 164,6; 164,8 |
| № артикула рекомендованого приладдя | KS0223; KS0145; KS0146; KS0147; KS0127 |
Информация для заказа
- Цена: 772 ₴



