
Колодки гальмівні диск. зад. Sprinter/Crafter (спарка) 06-
742 ₴
- В наличии
- Код: RP1699
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Колодки гальмівні диск. зад. Sprinter/Crafter (спарка) 06-
Аналоги: OPTIMAL : BP-12472 | MOTRIO : 8550509933 | TOMEX Brakes : TX 14-26 | BOSCH : 0 986 495 099 | FEBEST : 1601-900R | KRAFT AUTOMOTIVE : 6011092 | DAVID VASCO : Q1699 | JAPANPARTS : PP-0523AF | MEYLE : 025 292 1720/PD | ETG Automotive : 04.01.42.400531 | RIDEX : 402B0552 | ASAM AUTOMOTIVE : 71789 | AUTOMEGA : 250153810 | QUARO : QP5313 | Burig : B020612
Крос-коди: AUDI : 0044208120 | AUDI : GDB1699 | AUDI : SP1426 | AUDI : 05P1294 | AUDI : LP1984
OEM: MERCEDES-BENZ : 5420742028, A 006 420 45 20, 006 420 45 20, A005420742028, A 006 420 22 20, 54207420, A 005 420 74 20, 64202220, 004 420 81 20, 64204520, 006 420 22 20, A5420742028, 005 420 74 20, 005420742028, 44208120, A 004 420 81 20 | SEAT : 2E0698451A, 2E0698451B | VW : 2E0 698 451 A, 2E0 698 451 B, 2E0698451G | SKODA : 2E0698451A, 2E0698451B | AUDI : 2E0698451A, 2E0698451B
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Raiso |
| Кросс-номери | ASAM AUTOMOTIVE 71789; Audi 2E0698451B; Automega 250153810; Bosch 0986495099; Febest 1601900R; JAPANPARTS PP0523AF; Kraft Automotive 6011092; Mercedes-Benz A5420742028; Meyle 0252921720PD; OPTIMAL BP12472; Ridex 402B0552; Skoda 2E0698451B |
| Толщина | 20.5 мм |
| Высота | 78.1 мм |
| Ширина | 165 мм |
| Назначение | Передние колеса |
| Датчик износа колодок | С возможностью установки |
| Совместимость с маркой | Volkswagen, Mercedes-Benz |
| Совместимость с моделью | Sprinter, Crafter |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота 1 [мм] | 78,1 |
| Висота 2 [мм] | 78,1 |
| Висота [мм] | 78,1 |
| Тормозная система | BOSCH; Bosch |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | з приладдям |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з гвинтами гальмівного супорта; з протискрипною пластиною |
| Знак відповідності нормам | E9 90R - 01120/1675; E1 90R-011041/1654 |
| Код FMSI | D1318 |
| Контакт попередження про знос | підготовлено для індикації попередження про зношення |
| Матеріал фрикційного покриття | Низькометалев. |
| Номер WVA | 29217 |
| Обмеження виробника | BOSCH |
| Товщина 1 [мм] | 20,5 |
| Товщина 2 [мм] | 20,5 |
| Толщина (мм) | 20,5; 20 |
| Ширина 1 [мм] | 165 |
| Ширина 2 [мм] | 165 |
| Ширина [мм] | 165; 164,9 |
| відповідає вимогам стандарту ЕКЄ | E9-90R-02A0818/1675 |
Информация для заказа
- Цена: 742 ₴



