
Супорт задній правий AUDI SEAT SKODA VW
2 236 ₴
- В наличии
- Код: NK 2147172
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики
| O поршня | 38 мм |
| Вага нетто | 1,51 кг |
| Виконання гальмівного супорта | Гальмівний супорт (1-поршн.) |
| Виконання гальмівного супорта | Гальмівний супорт з вбудованим стоянковим гальмом |
| для виробника | LUCAS |
| для діаметра гальмівного диска | 232 мм |
| для товщини гальмівного диска | 9 мм |
| Ід. № кабелю | O 6,0 mm |
| Матеріал | Алюміній |
| парні номери артикулів | 2147171 |
| Сторона монтажу | за віссю |
| Сторона монтажу | Задня вісь праворуч |
|
Тип гальмівного диска
|
повн.
|
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Совместимость с маркой | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Назначение | Заднее правое колесо |
| Тип запчасти | Аналог |
| Производитель | NK |
| Код запчасти | 2147172 |
| Состояние | Новое |
| Диаметр поршня | 38 мм |
| Толщина диска | 9 мм |
| Диаметр диска | 232 мм |
| Конструкция | Однопоршневые |
| Материал суппорта | Алюминий |
| Совместимость с моделью | Cordoba, Polo, Toledo, Rapid, A1, Fabia, A3, Leon, TT, Golf, Roomster, New Beetle, Ibiza |
Информация для заказа
- Цена: 2 236 ₴






