
Ролик Gates
1 520 ₴
- Готово к отправке
- Код: T43136
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gates |
| Тип | Ролик |
| Код запчасти | T43136 |
| Покрытие | Гладкое |
| Внешний диаметр | 67 мм |
| Внутренний диаметр | 8 мм |
| Ширина | 28 мм |
| Совместимость с маркой | Chery |
| Совместимость с моделью | Tiggo, M11, Kimo, Jaggi, Tiggo FL, Elara |
Информация для заказа
- Цена: 1 520 ₴


