
Тормозные колодки барабанные задние TRW CHEVROLET AVEO 2003 -, COBALT 2014 -
1 791 ₴
- Готово к отправке
- Код: GS8760
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
Характеристики
| Діаметр гальмівного барабану внутрішній | 203 мм |
| для виробника | TRW |
| Знак відп. | E9-90R-01.116/2036 |
| Ширина | 36 мм |
Применяется
- CHEVROLET AVEO / KALOS Хетчбек (T200), AVEO / KALOS Ліфтбек (T200), AVEO / KALOS Хетчбек (T250, T255), AVEO / KALOS Ліфтбек (T250, T255), AVEO Хетчбек (T300), AVEO Ліфтбек (T300), COBALT, SPARK (M300)
- DAEWOO KALOS (KLAS), KALOS Ліфтбек (KLAS)
- ZAZ VIDA Хетчбек (SF4_, SA4_), VIDA Ліфтбек (SF6_, SA6_)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Барабанные |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Код запчасти | GS8760 |
| Производитель | TRW |
| Состояние | Новое |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Внутренний диаметр барабана | 203 мм |
| Ширина | 36 мм |
| Совместимость с маркой | Chevrolet, ЗАЗ |
| Совместимость с моделью | Spark, Aveo, Cobalt, Vida |
Информация для заказа
- Цена: 1 791 ₴


