
Тормозной диск задний TRW TOYOTA CAMRY 11-
2 541 ₴
- Готово к отправке
- Код: DF6760
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
Характеристики
| O окружності центрів отворів | 114,3 мм |
| O отвору | 14,5 мм |
| Висота | 66,8 мм |
| Внутрішній діаметр | 173,0 мм |
| Діаметр центрування | 62,0 мм |
| Знак відп. | E1 90R-02C0248/1030 |
| Зовнішній діаметр | 281,0 мм |
| Кількість отворів | 5 |
| Мін. товщина | 8,5 мм |
| Наявний код MAPP | |
| Поверхня | з покриттям |
| Тип гальмівного диска | Повн. |
| Товщина гальмівного диска | 10,0 мм |
Применяемость
- TOYOTA AURION (_V5_), AVALON Ліфтбек (_X4_), CAMRY Ліфтбек (_V5_)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Назначение | Задние колеса |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Код запчасти | DF6760 |
| Состояние | Новое |
| Производитель | TRW |
| Тип | Невентилируемые |
| Число отверстий | 5 шт |
| Высота | 66.8 мм |
| Толщина | 10 мм |
| Цвет | Черный |
| Покрытие дисков | Окрашенный |
| Совместимость с маркой | Lexus, Toyota |
| Совместимость с моделью | Camry, ES, Aurion |
Информация для заказа
- Цена: 2 541 ₴


