
Тормозные колодки передние REMSA MB A-CLASS, B-CLASS 2012-
2 282 ₴
- Готово к отправке
- Код: 1485.08
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
Характеристики
| Висота | 71,7 мм |
| Довжина | 144 мм |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | з ресорою |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з клейкою плівкою |
| Контакт попередження про знос | підготовано для індикатора попередження про знос |
| Місце монтажу | Передня вісь |
| Товщина | 19,5 мм |
Применяемость
- MERCEDES-BENZ A-CLASS (W176), B-CLASS Sports Tourer (W246, W242), CLA Купе (C117), CLA Shooting Brake (X117), GLA-CLASS (X156)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип запчасти | Оригинал |
| Код запчасти | 1485.08 |
| Состояние | Новое |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Производитель | Remsa |
| Длина | 144 мм |
| Толщина | 19.5 мм |
| Высота | 71.7 мм |
| Назначение | Передние колеса |
| Датчик износа колодок | С возможностью установки |
| Комплектация колодок | С пружиной |
| Совместимость с маркой | Mercedes-Benz |
| Совместимость с моделью | B-Class, GLA-Class, A-Class |
Информация для заказа
- Цена: 2 282 ₴


