
Тормозные колодки задние REMSA FORD TRANSIT, TOURNEO CONNECT 06-
1 383 ₴
- Готово к отправке
- Код: 1252.01
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
Характеристики
| Висота | 53,7 мм |
| Гальмівна система | Bosch |
| Довжина | 122,9 мм |
| Довжина контакту попередж. сигналу | 480 мм |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | з приладдям |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з клейкою плівкою |
| Кількість індикаторів зносу | 1 на вісь |
| Контакт попередження про знос | з контактом попередження про знос |
| Місце монтажу | Задня вісь |
| Товщина | 17,8 мм |
Применяемость
- FORD TRANSIT Автобус (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _), TOURNEO CONNECT, TRANSIT TOURNEO Автобус, TRANSIT Фургон (FA_ _), TRANSIT Платформа/шасі (FM_ _, FN_ _, FF_ _), TRANSIT CONNECT (P65_, P70_, P80_)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип запчасти | Оригинал |
| Код запчасти | 1252.01 |
| Производитель | Remsa |
| Состояние | Новое |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Назначение | Задние колеса |
| Длина | 122.9 мм |
| Толщина | 17.8 мм |
| Высота | 53.7 мм |
| Комплектация колодок | С клейкой пленкой |
| Датчик износа колодок | С индикацией |
| Число индикаторов износа | 1 |
| Совместимость с маркой | Ford |
| Совместимость с моделью | Transit Connect, Tourneo Connect, Transit |
Информация для заказа
- Цена: 1 383 ₴


