
Тормозной диск передний REMSA MITSUBISHI CARISMA 96-06. COLT 92-
1 168 ₴
- Готово к отправке
- Код: 6557.1
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
Характеристики
| O | 236 мм |
| Вага | 3,6 кг |
| Висота | 45 мм |
| Діаметр центрування | 64 мм |
| Знак відп. | K.B.A.: 61209 |
| Зовнішній діаметр | 236 мм |
| Кількість отворів | 4 |
| Мін. товщина | 16,4 мм |
| Місце монтажу | Передня вісь |
| Тип гальмівного диска | з вентиляцією |
| Товщина гальмівного диска | 18 мм |
Применяемость
- MITSUBISHI CARISMA (DA_), CARISMA Ліфтбек (DA_), COLT IV (CA_A), COLT V (CJ_, CP_), LANCER V (CB_A, CD_A, CE_A), LANCER V Station Wagon (CB_W, CD_W), LANCER VI (CJ_, CP_)
- PROTON PERSONA 300 (C9_M), PERSONA 400 Хетчбек (C9_C, C9_S), PERSONA 400 (C9_S), SATRIA (C9_M), WIRA, WIRA Хетчбек (C9_L)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Код запчасти | 6557.1 |
| Состояние | Новое |
| Производитель | Mitsubishi |
Информация для заказа
- Цена: 1 168 ₴


