
Тормозной диск передний REMSA AUDI A4 01/95- A4 AVANT 04/01- A6
2 261 ₴
- Готово к отправке
- Код: 61227.1
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
Характеристики
| O | 288 мм |
| Вага | 7,6 кг |
| Висота | 46,2 мм |
| Діаметр центрування | 68 мм |
| Зовнішній діаметр | 288 мм |
| Кількість отворів | 10 |
| Мін. товщина | 23 мм |
| Місце монтажу | Передня вісь |
| Тип гальмівного диска | з вентиляцією |
| Товщина гальмівного диска | 25 мм |
Применяемость
- AUDI A4 B7 Кабріолет (8HE)
- SKODA SUPERB I (3U4)
- VW PASSAT B5.5 (3B3), PASSAT B5.5 Variant (3B6)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Назначение | Передние колеса |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Код запчасти | 61227.1 |
| Производитель | Remsa |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с маркой | Volkswagen, Audi, Skoda |
| Совместимость с моделью | Passat, Superb, A4 |
Информация для заказа
- Цена: 2 261 ₴


