
Тормозной диск задний REMSA AUDI Q7 3.0TDI 06-,PORSC CAYENNE 3.0TDI
3 048 ₴
- Готово к отправке
- Код: 6971.1
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
Характеристики
| O | 329,7 мм |
| Вага | 8,61 кг |
| Висота | 73,7 мм |
| Діаметр центрування | 85 мм |
| Зовнішній діаметр | 329,7 мм |
| Кількість отворів | 5 |
| Мін. товщина | 26 мм |
| Місце монтажу | Задня вісь |
| Тип гальмівного диска | з вентиляцією |
| Товщина гальмівного диска | 28 мм |
Применяется
- AUDI Q7 (4LB)
- PORSCHE CAYENNE (9PA), CAYENNE (92A)
- VW TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7), TOUAREG (7P5, 7P6)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Назначение | Задние колеса |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Код запчасти | 6971.1 |
| Производитель | Remsa |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 3 048 ₴


