
Тормозной диск задний REMSA CHEVROLET LACETTI 05-, DAEWOO NUBIRA
1 653 ₴
- Готово к отправке
- Код: 6876.00
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
Характеристики
| O | 257,8 мм |
| Вага | 4,25 кг |
| Висота | 57,5 мм |
| Діаметр центрування | 60 мм |
| Знак відп. | K.B.A.: 61210 |
| Зовнішній діаметр | 257,8 мм |
| Кількість отворів | 4 |
| Мін. товщина | 8 мм |
| Місце монтажу | Задня вісь |
| Тип гальмівного диска | Повн. |
| Товщина гальмівного диска | 10,5 мм |
Применяется
- CHEVROLET LACETTI (J200), LACETTI Універсал (J200), NUBIRA Ліфтбек, NUBIRA Універсал
- DAEWOO LACETTI Хетчбек (KLAN), NUBIRA Ліфтбек (J200)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Назначение | Задние колеса |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Код запчасти | 6876.00 |
| Состояние | Новое |
| Производитель | Remsa |
| Высота | 57.5 мм |
| Тип | Невентилируемые |
| Толщина | 10.5 мм |
| Число отверстий | 4 шт |
| Совместимость с маркой | Chevrolet |
| Совместимость с моделью | Nubira, Lacetti |
Информация для заказа
- Цена: 1 653 ₴


