
Тормозной диск передний REMSA HYUNDAI ACCENT I20 1,4 1,6 KIA RIO 1.4
1 482 ₴
- Готово к отправке
- Код: 61023.1
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
Характеристики
| O | 256 мм |
| Вага | 5,32 кг |
| Висота | 46,9 мм |
| Діаметр центрування | 62,3 мм |
| Зовнішній діаметр | 256 мм |
| Кількість отворів | 4 |
| Мін. товщина | 20 мм |
| Місце монтажу | Передня вісь |
| Тип гальмівного диска | з вентиляцією |
| Товщина гальмівного диска | 22 мм |
Оригінальні номери
- HYUNDAI 517121G000, 51712-1G000, 51712C8000
Застосовується
- HYUNDAI ACCENT III (MC), ACCENT III Ліфтбек (MC), ACCENT i25 IV Ліфтбек (RB), i20 I (PB, PBT), i20 II (GB, IB), i20 II Купе (GB)
- KIA RIO II (JB), RIO II Ліфтбек (JB), RIO III (UB), RIO III Ліфтбек (UB)
- SUZUKI GRAND VITARA I (FT, HT)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Код запчасти | 61023.1 |
| Производитель | Remsa |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с маркой | Hyundai, Suzuki, Kia |
| Совместимость с моделью | Accent, Rio, i20, Grand Vitara |
Информация для заказа
- Цена: 1 482 ₴


