
Тормозной диск передние REMSA TOYOTA CAMRY 2.4 06-,RAV4 2.0-2.4 06-
2 563 ₴
- Готово к отправке
- Код: 61189.10
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
Характеристики
| O | 296 мм |
| Вага | 7,44 кг |
| Висота | 49,3 мм |
| Діаметр центрування | 62 мм |
| Зовнішній діаметр | 296 мм |
| Кількість отворів | 5 |
| Мін. товщина | 25 мм |
| Місце монтажу | Передня вісь |
| Тип гальмівного диска | з вентиляцією |
| Товщина гальмівного диска | 28 мм |
Застосовується
- LEXUS ES (_V4_), ES (_V6_)
- TOYOTA AURIS (_E15_), AURIS (_E18_), AURIS Універсал (_E18_), CAMRY Ліфтбек (_V4_), CAMRY Ліфтбек (_V5_), PRIUS PLUS (_W4_), RAV 4 III (_A3_), RAV 4 IV (_A4_)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Назначение | Передние колеса |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Код запчасти | 61189.1 |
| Состояние | Новое |
| Производитель | Remsa |
| Совместимость с маркой | Lexus, Toyota |
| Совместимость с моделью | Auris, Camry, RAV4, Prius, Mirai, ES |
Информация для заказа
- Цена: 2 563 ₴


