
Тормозной диск задний REMSA HONDA CR-V II 2.0 02-06, 2.2CTDI 05-06
1 714 ₴
- Готово к отправке
- Код: 61174
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
Характеристики
| O | 304,6 мм |
| Вага | 4,9 кг |
| Висота | 60,7 мм |
| Діаметр центрування | 64 мм |
| Зовнішній діаметр | 304,6 мм |
| Кількість отворів | 5 |
| Мін. товщина | 7,5 мм |
| Місце монтажу | Задня вісь |
| Тип гальмівного диска | Повн. |
| Товщина гальмівного диска | 9 мм |
Оригінальні номери
Застосовність
- ACURA RDX
- HONDA CR-V II (RD_), CR-V III (RE_), CR-V IV (RM_)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Код запчасти | 61174 |
| Производитель | Remsa |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с маркой | Honda |
| Совместимость с моделью | CR-V |
Информация для заказа
- Цена: 1 714 ₴


