
Тормозной диск задний REMSA MB CLS (C219) 04-,(W211) 02-08,(W212)
2 105 ₴
- Готово к отправке
- Код: 6760.10
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
Характеристики
| O | 300 мм |
| Вага | 7,1 кг |
| Висота | 68 мм |
| Діаметр центрування | 67 мм |
| Знак відп. | K.B.A.: 61209 |
| Зовнішній діаметр | 300 мм |
| Кількість отворів | 5 |
| Мін. товщина | 19,4 мм |
| Місце монтажу | Задня вісь |
| Тип гальмівного диска | з вентиляцією |
| Товщина гальмівного диска | 22 мм |
Оригінальні номери
- MERCEDES-BENZ 0004230912, 211 423 0912, 2114230912, A2114230912
Застосовання
- MERCEDES-BENZ CLS (C219), CLS (C218), CLS Shooting Brake (X218), E-CLASS (W211), E-CLASS T-Model (S211), E-CLASS (W212), E-CLASS T-Model (S212), E-CLASS Купе (C207), GLK-CLASS (X204)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Назначение | Задние колеса |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Код запчасти | 6760.1 |
| Производитель | Remsa |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с маркой | Seat, Volkswagen, Ford |
| Совместимость с моделью | Transporter, Alhambra |
Информация для заказа
- Цена: 2 105 ₴


