
Тормозной диск передний REMSA R=16' HONDA ACCORD VIII 2.0-2.4 2003-
2 453 ₴
- Готово к отправке
- Код: 61218.10
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
Характеристики
| O | 300 мм |
| Вага | 8,3 кг |
| Висота | 47 мм |
| Діаметр центрування | 64 мм |
| Зовнішній діаметр | 300 мм |
| Кількість отворів | 5 |
| Мін. товщина | 23 мм |
| Місце монтажу | Передня вісь |
| Тип гальмівного диска | з вентиляцією |
| Товщина гальмівного диска | 25 мм |
Оригінальні номери
- HONDA 45251SEAE30, 45251-SEAE30
Застосовність
- HONDA ACCORD VII (CL, CN), ACCORD VII Tourer (CM, CN), CR-V II (RD_)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Назначение | Передние колеса |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Код запчасти | 61218.1 |
| Производитель | Remsa |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с маркой | Honda |
| Совместимость с моделью | Accord, CR-V |
Информация для заказа
- Цена: 2 453 ₴


