
Тормозной диск передний REMSA KIA CERATO 1.5CRDI 1.6CRDI 2.0CRDI
2 392 ₴
- Готово к отправке
- Код: 6889.10
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
Характеристики
| O | 275,1 мм |
| Вага | 6,32 кг |
| Висота | 47,3 мм |
| Діаметр центрування | 69 мм |
| Знак відп. | K.B.A.: 61209 |
| Зовнішній діаметр | 275,1 мм |
| Кількість отворів | 4 |
| Мін. товщина | 24 мм |
| Місце монтажу | Передня вісь |
| Тип гальмівного диска | з вентиляцією |
| Товщина гальмівного диска | 26 мм |
Оригінальні номери
Застосовність
- KIA CERATO I Ліфтбек (LD), CERATO I Хетчбек (LD)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Назначение | Передние колеса |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Код запчасти | 6889.10 |
| Состояние | Новое |
| Производитель | Kia |
Информация для заказа
- Цена: 2 392 ₴


