
Тормозной диск передний REMSA OPEL OMEGA A,SW/CARLTON III 9/86-
1 653 ₴
- Готово к отправке
- Код: 6202.10
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
Характеристики
| O | 258 мм |
| Вага | 5,7 кг |
| Висота | 58,4 мм |
| Діаметр центрування | 70 мм |
| Знак відп. | K.B.A.: 61209 |
| Зовнішній діаметр | 258 мм |
| Кількість отворів | 5 |
| Мін. товщина | 21 мм |
| Місце монтажу | Передня вісь |
| Тип гальмівного диска | з вентиляцією |
| Товщина гальмівного диска | 24 мм |
Оригінальні номери
Застосовність
- CHEVROLET OMEGA
- OPEL OMEGA A (V87), OMEGA A Універсал (V87), SENATOR B (V88)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Назначение | Передние колеса |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Код запчасти | 6202.10 |
| Производитель | Remsa |
| Состояние | Новое |
| Высота | 58.4 мм |
| Число отверстий | 5 шт |
| Тип | Вентилируемые |
| Толщина | 24 мм |
| Совместимость с маркой | Opel, Chevrolet |
| Совместимость с моделью | Omega |
Информация для заказа
- Цена: 1 653 ₴


