
Тормозной диск задний REMSA AUDI A6 05/04- A6 AVANT 03/05-
3 182 ₴
- Готово к отправке
- Код: 61543.10
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
Характеристики
| O | 301,7 мм |
| Вага | 5,32 кг |
| Висота | 49,2 мм |
| Діаметр центрування | 68 мм |
| Знак відп. | K.B.A.: 61210 |
| Зовнішній діаметр | 301,7 мм |
| Кількість отворів | 9 |
| Мін. товщина | 10 мм |
| Місце монтажу | Задня вісь |
| Тип гальмівного диска | Повн. |
| Товщина гальмівного диска | 12 мм |
Оригінальні номери
- AUDI 4F0 615 601E, 4F0615601E
Застосовність
- AUDI A6 C6 (4F2), A6 C6 Avant (4F5)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Назначение | Задние колеса |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Код запчасти | 61543.10 |
| Состояние | Новое |
| Производитель | Audi |
Информация для заказа
- Цена: 3 182 ₴


