
Тормозной диск задний REMSA MITSU GRANDIS 2.0DI-D 2.4 04-
2 073 ₴
- Готово к отправке
- Код: 6997.00
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
Характеристики
| O | 302 мм |
| Вага | 5,54 кг |
| Висота | 58,7 мм |
| Діаметр центрування | 69 мм |
| Знак відп. | K.B.A.: 61210 |
| Зовнішній діаметр | 302 мм |
| Кількість отворів | 5 |
| Мін. товщина | 8,4 мм |
| Місце монтажу | Задня вісь |
| Тип гальмівного диска | Повн. |
| Товщина гальмівного диска | 10 мм |
Оригінальні номери
Застосовність
- MITSUBISHI GRANDIS (NA_W)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Назначение | Задние колеса |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Код запчасти | 6997 |
| Состояние | Новое |
| Производитель | Remsa |
Информация для заказа
- Цена: 2 073 ₴


