
Тормозной диск передний REMSA CX-7 2.2CD;2.2 MZR-CD;2.3 16V
2 282 ₴
- Готово к отправке
- Код: 61236.1
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
Характеристики
| O | 296 мм |
| Вага | 8,44 кг |
| Висота | 50 мм |
| Діаметр центрування | 72 мм |
| Зовнішній діаметр | 296 мм |
| Кількість отворів | 5 |
| Мін. товщина | 26 мм |
| Місце монтажу | Передня вісь |
| Тип гальмівного диска | з вентиляцією |
| Товщина гальмівного диска | 28 мм |
Оригінальні номери
- MAZDA L2063325X, L2063325XA, L2143325X
Застосовність
- MAZDA CX-7 (ER), CX-9 (TB)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Назначение | Передние колеса |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Код запчасти | 61236.1 |
| Производитель | Remsa |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с маркой | Mazda |
| Совместимость с моделью | CX-7 |
Информация для заказа
- Цена: 2 282 ₴


