
Тормозной диск передний REMSA VOLVO 850 6/91-12/96 960 7/94-12/96
1 663 ₴
- Готово к отправке
- Код: 6410.10
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
Характеристики
| O | 280 мм |
| Вага | 6,41 кг |
| Висота | 50,3 мм |
| Діаметр центрування | 68 мм |
| Знак відп. | K.B.A.: 61209 |
| Зовнішній діаметр | 280 мм |
| Кількість отворів | 5 |
| Мін. товщина | 23 мм |
| Місце монтажу | Передня вісь |
| Тип гальмівного диска | з вентиляцією |
| Товщина гальмівного диска | 26 мм |
Оригінальні номери
- VOLVO 271592, 271782, 271788, 271788.0, 271788.2, 2717880, 2717882, 272312, 31262092, 9140759, 9140759.3, 91407593
- VW 23-0375
Застосовність
- PEUGEOT 206 Ліфтбек
- VOLVO C70 I Купе (872), C70 I Кабріолет (873), S70 (874), S90 I (964), V70 I (875, 876), V90 I Універсал (965), XC70 I Cross Country (295), 850 (854), 850 Універсал (855), 940 (944), 940 Kombi (945), 940 II (944), 940 II Універсал (945), 960 (964), 960 Kombi (965), 960 II (964), 960 II Універсал (965)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Назначение | Передние колеса |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Код запчасти | 6410.1 |
| Состояние | Новое |
| Производитель | Volvo |
| Совместимость с маркой | Seat, Volkswagen, Skoda |
| Совместимость с моделью | Bora, Toledo, Octavia, Leon, Golf |
Информация для заказа
- Цена: 1 663 ₴


