
Тормозной диск передний REMSA BMW 5 TOURING(E61) 06/04- 5(E60)
3 533 ₴
- Готово к отправке
- Код: 6853.10
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
Характеристики
| O | 324 мм |
| Вага | 10,4 кг |
| Висота | 77,2 мм |
| Діаметр центрування | 79 мм |
| Знак відп. | K.B.A.: 61209 |
| Зовнішній діаметр | 324 мм |
| Кількість отворів | 5 |
| Мін. товщина | 27 мм |
| Місце монтажу | Передня вісь |
| Тип гальмівного диска | з вентиляцією |
| Товщина гальмівного диска | 30 мм |
Оригінальні номери
Застосовність
- BMW 5 (E60), 5 Touring (E61), 6 (E63), 6 Кабріолет (E64)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Назначение | Передние колеса |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Код запчасти | 6853.10 |
| Производитель | Remsa |
| Состояние | Новое |
| Высота | 77.2 мм |
| Число отверстий | 5 шт |
| Тип | Вентилируемые |
| Толщина | 30 мм |
| Совместимость с маркой | BMW |
| Совместимость с моделью | 6 |
Информация для заказа
- Цена: 3 533 ₴


