
Тормозной диск передний REMSA HONDA CRV, HRV,INTEGRA,PRELUDE SHUTTLE 1.6I-2.2I 16V
1 902 ₴
- Готово к отправке
- Код: 6586.10
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
Характеристики
| O | 282 мм |
| Вага | 5,9 кг |
| Висота | 47,1 мм |
| Діаметр центрування | 70,2 мм |
| Знак відп. | K.B.A.: 61209 |
| Зовнішній діаметр | 282 мм |
| Кількість отворів | 5 |
| Мін. товщина | 21 мм |
| Місце монтажу | Передня вісь |
| Тип гальмівного диска | з вентиляцією |
| Товщина гальмівного диска | 23 мм |
Оригінальні номери
Застосовність
- HONDA CR-V I (RD), HR-V (GH), INTEGRA Купе (DC2, DC4), LEGEND II (KA), LEGEND II Купе (KA), LEGEND III (KA), PRELUDE V (BB_), SHUTTLE (RA), STREAM (RN)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Код запчасти | 6586.10 |
| Производитель | Remsa |
| Состояние | Новое |
| Высота | 47.1 мм |
| Число отверстий | 5 шт |
| Назначение | Передние колеса |
| Тип | Вентилируемые |
| Толщина | 23 мм |
| Совместимость с маркой | Honda |
| Совместимость с моделью | Stream, Prelude, CR-V, Integra, Legend, HR-V, Shuttle |
Информация для заказа
- Цена: 1 902 ₴


