
Тормозной диск передний REMSA HYUNDAY I30 1.4 1.6 1.6CRDI 2010-
2 216 ₴
- Готово к отправке
- Код: 61507.10
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
Характеристики
| O | 280 мм |
| Вага | 6,28 кг |
| Висота | 44,3 мм |
| Діаметр центрування | 69 мм |
| Зовнішній діаметр | 280 мм |
| Кількість отворів | 5 |
| Мін. товщина | 21 мм |
| Місце монтажу | Передня вісь |
| Тип гальмівного диска | з вентиляцією |
| Товщина гальмівного диска | 23 мм |
Оригінальні номери
Застосовність
- HYUNDAI i30 (GD), i30 Універсал (GD), i30 Купе
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Назначение | Передние колеса |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Код запчасти | 61507.10 |
| Производитель | Remsa |
| Состояние | Новое |
| Высота | 44.3 мм |
| Число отверстий | 5 шт |
| Тип | Вентилируемые |
| Толщина | 23 мм |
| Совместимость с маркой | Hyundai |
| Совместимость с моделью | I30 |
Информация для заказа
- Цена: 2 216 ₴


