
Тормозной диск задний REMSA AUDI A4 IV/MK4 07-,A4 ALLROAD 09-,A4
1 990 ₴
- Готово к отправке
- Код: 61112.00
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
Характеристики
| O | 299,9 мм |
| Вага | 5,14 кг |
| Висота | 36,2 мм |
| Діаметр центрування | 68 мм |
| Зовнішній діаметр | 299,9 мм |
| Кількість отворів | 5 |
| Мін. товщина | 10 мм |
| Місце монтажу | Задня вісь |
| Тип гальмівного диска | Повн. |
| Товщина гальмівного диска | 12 мм |
Оригінальні номери
Застосовність
- AUDI A4 B8 (8K2), A4 B8 Avant (8K5), A4 Allroad B8 (8KH), A5 (8T3), A5 Sportback (8TA), A5 Кабріолет (8F7), A6 C7 (4G2, 4GC), A6 C7 Avant (4G5, 4GD), A7 Sportback (4GA, 4GF), Q5 (8RB)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Назначение | Задние колеса |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Код запчасти | 61112.00 |
| Производитель | Remsa |
| Состояние | Новое |
| Высота | 36.2 мм |
| Число отверстий | 5 шт |
| Тип | Невентилируемые |
| Толщина | 12 мм |
| Совместимость с маркой | Audi |
| Совместимость с моделью | A4, A5, A6, Q5 |
Информация для заказа
- Цена: 1 990 ₴


