
Тормозной диск REMSA TOYOTA YARIS 1.5I MPV NCP21 1NZ-FE 1497CC
1 300 ₴
- Готово к отправке
- Код: 6635.10
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
Характеристики
| O | 255 мм |
| Вага | 4,74 кг |
| Висота | 43,5 мм |
| Діаметр центрування | 55 мм |
| Знак відп. | K.B.A.: 61209 |
| Зовнішній діаметр | 255 мм |
| Кількість отворів | 4 |
| Мін. товщина | 18 мм |
| Місце монтажу | Передня вісь |
| Тип гальмівного диска | з вентиляцією |
| Товщина гальмівного диска | 20 мм |
Оригінальні номери
- TOYOTA 43512-0D030, 435120D050, 43512-0D050, 435120D059, 4351217120, 4351217130, 43512-17130, 4351217131, 4351252030, 4351252040, 43512-52040, 4351252090, 43512-52090
- VW 23-0717
Застосовність
- BMW 1 (E81), 1 (E87), 1 Купе (E82), 1 Кабріолет (E88), 3 (E90), 3 Touring (E91), 3 Купе (E92), 3 Кабріолет (E93), X1 (E84)
- TOYOTA MR2 III (ZZW3_), YARIS (_P1_), YARIS VERSO (_P2_)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Код запчасти | 6635.10 |
| Производитель | Remsa |
| Состояние | Новое |
| Высота | 43.5 мм |
| Число отверстий | 4 шт |
| Назначение | Передние колеса |
| Тип | Вентилируемые |
| Толщина | 20 мм |
| Совместимость с маркой | Toyota, BMW |
| Совместимость с моделью | X1, 3, MR2, Yaris, Yaris Verso |
Информация для заказа
- Цена: 1 300 ₴


