
Тормозной диск передний REMSA CHEVROLET AVEO 05- (OE 96574633)
1 140 ₴
- Готово к отправке
- Код: 6655.10
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
Характеристики
| O | 235,7 мм |
| Вага | 3,8 кг |
| Висота | 41 мм |
| Діаметр центрування | 59 мм |
| Знак відп. | K.B.A.: 61209 |
| Зовнішній діаметр | 235,7 мм |
| Кількість отворів | 6 |
| Мін. товщина | 18 мм |
| Місце монтажу | Передня вісь |
| Тип гальмівного диска | з вентиляцією |
| Товщина гальмівного диска | 20 мм |
Оригінальні номери
Застосовність
- CHEVROLET AVEO / KALOS Хетчбек (T200), AVEO / KALOS Хетчбек (T250, T255), AVEO / KALOS Ліфтбек (T250, T255), SPARK (M300)
- DAEWOO KALOS (KLAS), KALOS Ліфтбек (KLAS)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Код запчасти | 6655.10 |
| Состояние | Новое |
| Производитель | Chevrolet |
Информация для заказа
- Цена: 1 140 ₴


