
Тормозной диск задний REMSA RENAULT MASTER III 2.3DCI 2010-,OPEL
2 894 ₴
- Готово к отправке
- Код: 61476.00
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
Характеристики
| O | 301,9 мм |
| Вага | 7,72 кг |
| Висота | 50,9 мм |
| Діаметр центрування | 120,1 мм |
| Зовнішній діаметр | 301,9 мм |
| Кількість отворів | 8 |
| Мін. товщина | 15 мм |
| Місце монтажу | Задня вісь |
| Тип гальмівного диска | Повн. |
| Товщина гальмівного диска | 18 мм |
Оригінальні номери
- GENERAL MOTORS 4421180, 93168942
- NISSAN 4320600Q0C
- RENAULT 432067943R
Застосовність
- NISSAN NV400 Автобус (X62, X62B), NV400 Фургон (X62, X62B), NV400 Платформа/шасі (X62, X62B)
- OPEL MOVANO B Фургон (X62), MOVANO B Платформа/шасі (X62)
- RENAULT MASTER III Фургон (FV), MASTER III Платформа/шасі (EV, HV, UV)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Назначение | Задние колеса |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Код запчасти | 61476.00 |
| Производитель | Remsa |
| Состояние | Новое |
| Высота | 50.9 мм |
| Число отверстий | 8 шт |
| Тип | Невентилируемые |
| Толщина | 18 мм |
| Совместимость с маркой | Nissan |
Информация для заказа
- Цена: 2 894 ₴


