
Тормозной диск передний REMSA MB C-CLASS T-MODEL(S203) 03/01- C-
2 436 ₴
- Готово к отправке
- Код: 6556.10
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
Характеристики
| O | 300 мм |
| Вага | 8,3 кг |
| Висота | 46,5 мм |
| Діаметр центрування | 67 мм |
| Знак відп. | K.B.A.: 61209 |
| Зовнішній діаметр | 300 мм |
| Кількість отворів | 5 |
| Мін. товщина | 25,4 мм |
| Місце монтажу | Передня вісь |
| Тип гальмівного диска | з вентиляцією |
| Товщина гальмівного диска | 28 мм |
Оригінальні номери
- CHRYSLER 05098063AA, 05098064AA, 5098063AA
- MERCEDES-BENZ 2034210512, 2104211212, 2104211512, 2104212212, 2104212512, A2034210512, A2104211212, A2104211512, A2104212212, A2104212512
- VW 23-0508
Застосовність
- CHRYSLER CROSSFIRE, CROSSFIRE Roadster
- MERCEDES-BENZ C-CLASS (W203), C-CLASS T-Model (S203), C-CLASS Купе (CL203), CLC-CLASS (CL203), CLK (C208), CLK Кабріолет (A208), CLK (C209), CLK Кабріолет (A209), E-CLASS (W210), E-CLASS T-Model (S210), SLK (R170), SLK (R171)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Код запчасти | 6556.10 |
| Производитель | Remsa |
| Состояние | Новое |
| Высота | 46.5 мм |
| Число отверстий | 5 шт |
| Назначение | Передние колеса |
| Тип | Вентилируемые |
| Толщина | 28 мм |
| Совместимость с маркой | Mercedes-Benz, Chrysler |
| Совместимость с моделью | CLC-Class, Crossfire, C-Class |
Информация для заказа
- Цена: 2 436 ₴


