
Тормозной диск передний REMSA TOYOTA AURIS(MADE IN JAPAN) 07-,
1 951 ₴
- Готово к отправке
- Код: 61122.10
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
Характеристики
| O | 274 мм |
| Вага | 5,91 кг |
| Висота | 46 мм |
| Діаметр центрування | 62 мм |
| Зовнішній діаметр | 274 мм |
| Кількість отворів | 5 |
| Мін. товщина | 20 мм |
| Місце монтажу | Передня вісь |
| Тип гальмівного диска | з вентиляцією |
| Товщина гальмівного диска | 22 мм |
Оригінальні номери
- TOYOTA 4351212670, 43512-12670
Застосовність
- TOYOTA AURIS (_E15_), COROLLA Ліфтбек (_E12_), COROLLA Ліфтбек (_E15_), COROLLA Ліфтбек (_E18_, ZRE1_)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Назначение | Передние колеса |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Код запчасти | 61122.10 |
| Производитель | Remsa |
| Состояние | Новое |
| Высота | 46 мм |
| Число отверстий | 5 шт |
| Тип | Вентилируемые |
| Толщина | 22 мм |
| Совместимость с маркой | Toyota |
| Совместимость с моделью | Auris, Corolla |
Информация для заказа
- Цена: 1 951 ₴


