
Тормозной диск задний REMSA FIAT DUCATO 06-. CITROEN JUMPER 06-
2 481 ₴
- Готово к отправке
- Код: 61055.00
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
Характеристики
| O | 279,7 мм |
| Вага | 7,12 кг |
| Висота | 80 мм |
| Діаметр центрування | 72 мм |
| Зовнішній діаметр | 279,7 мм |
| Кількість отворів | 5 |
| Мін. товщина | 14,2 мм |
| Місце монтажу | Задня вісь |
| Тип гальмівного диска | Повн. |
| Товщина гальмівного диска | 16 мм |
Оригінальні номери
- CITROEN 1607880480, 4249.31, 424931, 4249A1, 4249K7
- FIAT 51740245, 51749274, 51848616, 51848617, 71770939, 71772268
- PEUGEOT 4249.30, 424930, 4249A1, 4249K7
Застосовність
- CITROEN JUMPER Автобус, JUMPER Фургон, JUMPER Платформа/шасі
- FIAT DUCATO Автобус (250_), DUCATO Фургон (250_), DUCATO Платформа/шасі (250_)
- PEUGEOT BOXER Автобус, BOXER Фургон, BOXER Платформа/шасі
- TOYOTA AURIS (_E18_)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Код запчасти | 61055.00 |
| Производитель | Remsa |
| Состояние | Новое |
| Высота | 80 мм |
| Число отверстий | 5 шт |
| Назначение | Задние колеса |
| Тип | Невентилируемые |
| Толщина | 16 мм |
| Совместимость с маркой | Citroen, Peugeot, Toyota, Fiat |
| Совместимость с моделью | Jumper, Auris, Boxer, Ducato |
Информация для заказа
- Цена: 2 481 ₴


