
Натяжитель INA PSA 2.0HDI C4,C5,JUMPY,308, 407,508,3008,5008,
2 056 ₴
- Готово к отправке
- Код: 534036910
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
Характеристики
| Зовнішній діаметр | 65,00 мм |
| Ширина | 25,00 мм |
Застосовність
- CITROEN C4 II (NC_), C4 PICASSO I Мінівен (UD_), C4 GRAND PICASSO I (UA_), C5 III (RD_), C5 III Break (RW_), C5 AIRCROSS (A_), C8 (EA_, EB_), DS4 (NX_), DS5, JUMPY (VF7), JUMPY Фургон, SPACETOURER Автобус (V_), JUMPY Автобус (V_), JUMPY Фургон (V_), JUMPY Платформа/шасі (V_)
- FIAT SCUDO Автобус (270_, 272_), SCUDO Фургон (270_, 272_)
- PEUGEOT 308 I (4A_, 4C_), 308 SW I (4E_, 4H_), 308 CC (4B_), 407 (6D_), 407 SW (6E_), 407 Купе (6C_), 508 I (8D_), 508 SW I (8E_), 508 II (FB_, FH_, F3_), 508 SW II (FC_, FJ_, F4_), 807 (EB_), 3008 Мінівен (0U_), 3008 Джип (MC_, MR_, MJ_, M4_), 5008 (0U_, 0E_), 5008 I Van (0U_), 5008 II (MC_, MJ_, MR_, M4_), RCZ, EXPERT TEPEE (VF3X_), EXPERT Фургон (VF3A_, VF3U_, VF3X_), EXPERT Платформа/шасі, EXPERT Автобус (V_), TRAVELLER Автобус (V_), EXPERT Фургон (V_)
- TOYOTA PROACE Фургон (MDZ_), PROACE Автобус (MDZ_)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Натяжитель |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Код запчасти | 534036910 |
| Производитель | Schaeffler INA |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Внешний диаметр | 65 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Совместимость с маркой | Citroen, Peugeot, Toyota, Fiat |
| Совместимость с моделью | DS5, 308, Jumpy, RCZ, C4, C5, Traveller , Expert, 407, C5 Aircross, 508, Proace, Scudo |
Информация для заказа
- Цена: 2 056 ₴


