
Радиатор охлаждения двигателя NISSENS HYUNDAI IX35 (09-) 2.0I-2.4I 16V/ A /AC+/-
6 171 ₴
- Готово к отправке
- Код: PL812502
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
Характеристики
| Версія | built-in oil cooler |
| Виконання радіатора | Паяні ребра |
| Глибина решітки | 15 мм |
| Довжина решітки | 640 мм |
| Матеріал водяного бака (радіатор) | Пластмаса |
| Матеріал охолоджувальних ребер | Алюміній |
| Ширина решітки | 482 мм |
Оригінальні номери
- HYUNDAI 253102S510, 25310-2S550, 253102S650
- KIA 253102S510, 25310-2S550, 253102S650
Застосовність
- HYUNDAI ix35 (LM, EL, ELH)
- KIA SPORTAGE III (SL)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип запчасти | Оригинал |
| Код запчасти | PL812502 |
| Производитель | Nissens |
| Состояние | Новое |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
Информация для заказа
- Цена: 6 171 ₴


