
Автолампа Champion (10W 12V SV8,5 11x35)
54 ₴
- Готово к отправке
- Код: CBM78S
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
Характеристики
| Вид | Сигнальные лампы |
| Виконання цоколя | SV8,5-8 |
| Довжина | 35 мм |
| Исполнение патрона | SV8,5-8 |
| Колір лампи розжарювання | прозор. |
| Мощность, Вт | 10W |
| Напруга | 12 В |
| Напряжение, V | 12V |
| Номінальна потужність | 10 Вт |
| Тип | C10W |
| Тип лампи | Софітна лампа |
Застосовність
- ALPINA B7 (F01, F02)
- BMW 3 (E90), 7 (F01, F02, F03, F04)
- CHEVROLET LACETTI (J200), NUBIRA Ліфтбек, NUBIRA Універсал, REZZO Мінівен (U100)
- DAEWOO LACETTI Хетчбек (KLAN), LANOS / SENS (KLAT), LANOS / SENS Ліфтбек (KLAT), LEGANZA (KLAV), NUBIRA (J100), NUBIRA Ліфтбек (J100), NUBIRA Wagon (J100), NUBIRA Ліфтбек (J200), REZZO (U100)
- FIAT BRAVO II (198_), MAREA (185_), MAREA Weekend (185_)
- HONDA CR-V III (RE_)
- HYUNDAI GRANDEUR (TG), SONATA VI (YF)
- IVECO DAILY IV Фургон, DAILY IV Платформа/шасі
- LAND ROVER DEFENDER Station Wagon (L316), DEFENDER Cabrio (L316), DEFENDER Pick Up (L316), DISCOVERY I (LJ)
- MERCEDES-BENZ V-CLASS (638/2), VITO Автобус (W638), VITO Фургон (W638)
- MITSUBISHI COLT III (C5_A), LANCER IV (C6_A, C7_A), LANCER IV Хетчбек (C6_A, C7_A)
- NISSAN MAXIMA / MAXIMA QX V (A33), NOTE (E11, NE11)
- OPEL CORSA D (S07), CORSA D Фургон/хетчбек (S07)
- PEUGEOT BOXER Автобус, BOXER Фургон
- SEAT TOLEDO III (5P2)
- VW FOX Хетчбек (5Z1, 5Z3, 5Z4), GOLF V Variant (1K5), GOLF PLUS V (5M1, 521), JETTA III (1K2), PASSAT B6 (3C2), PASSAT B6 Variant (3C5)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Код запчасти | CBM78S |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Производитель | Champion |
| Тип лампы | Накаливания |
| Пользовательские характеристики | |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 54 ₴


