
Автолампа Champion (LL H4 24V P43T)
186 ₴
- Готово к отправке
- Код: CBH17L
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
Характеристики
| Вид | Галогеновые лампы |
| Виконання цоколя | P43t-38 |
| Исполнение патрона | P43t |
| Мощность, Вт | 70W |
| Мощность, Вт | 75W |
| Напруга | 24 В |
| Напряжение, V | 24V |
| Номінальна потужність | 75/70 Вт |
| Тип | H4 |
| Тип лампи | H4 |
| Тип паковання | Блістерне паковання |
Застосовність
- DAF 95 XF, 65 CF, 85 CF, 45, 55, 65, 75, 85, 95, F 2300, F 2700, F 2900, F 3200
- IVECO EUROCARGO I-III, EUROSTAR, EUROTRAKKER, EUROTECH MH, EUROTECH MP, EUROTECH MT, TURBOTECH, TURBOSTAR, TECTOR I, P/PA, P/PA-Haubenfahrzeuge
- MAN TGA, TGL I, TGM I, TGS I, TGX I, E2000, F2000, M 2000 L, M 2000 M, L2000, F90, F90 Unterflur, M90, G90, CLA, LION?S CITY, LION?S COACH, LION?S COMFORT, EL, EM, NG, NL, NM, NU, SD, SG, SL II, SR, SU
- MERCEDES-BENZ ACTROS, AXOR, ECONIC, UNIMOG, SK, MK, NG, LK/LN2, CITARO (O 530), CONECTO (O 345), TOURISMO (O 350), TOURINO (O 510), TOURO (O 500), O 100, O 309, O 340, O 405, O 407, O 408, T1/TN Платформа/шасі, T1/TN Фургон, T2/LN1 Фургон, T2/LN1 Платформа/шасі, T2/LN1 Тягач, T2/LN1 Відкидна платформа, T2/LN1 Автобус
- MITSUBISHI Canter (FE5, FE6) VI
- NEOPLAN Spaceliner
- NISSAN ATLEON, NT500
- RENAULT TRUCKS C, K, MAXITY, MAGNUM, MIDLINER, MAXTER, G, MAJOR, R, AGORA
- SCANIA P,G,R,T - series, 4 - series, 3 - series, 3 - series bus
- VOLVO FE, FE II, FH12, FH16, FL II, FL III, FL6, FL7, FL10, FM7, FM9, FM10, FM12, FL12, F10, F12, F16, FS7, NH12, B12, A
- VW L 80
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Код запчасти | CBH17L |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Цоколь | H4 |
| Производитель | Champion |
| Пользовательские характеристики | |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 186 ₴


