
Воздушный фильтр Champion AUDI A6, A7 2.8FSI, 3.0TFSI, 3.0TDI 10->
688 ₴
- Готово к отправке
- Код: CAF101079R
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
Характеристики
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Висота | 187 мм |
| Висота паковання | 19,7 см |
| Внутрішній діаметр | 90 мм |
| Внутрішній діаметр 1 | 30 мм |
| Довжина паковання | 15,8 см |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з попереднім фільтром |
| Зовнішній діаметр | 153 мм |
| Тип паковання | Коробка |
| Ширина паковання | 15,8 см |
Оригінальні номери
- VAG 4G0 133 843
Застосовність
- AUDI A6 C7 (4G2, 4GC), A6 C7 Avant (4G5, 4GD), A6 Allroad C7 (4GH, 4GJ), A7 Sportback (4GA, 4GF)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип запчасти | Оригинал |
| Код запчасти | CAF101079R |
| Производитель | Champion |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Высота | 187 мм |
| Внутренний диаметр | 90 мм |
| Внешний диаметр | 153 мм |
| Тип фильтра | Вставка |
| Совместимость с маркой | Audi |
| Совместимость с моделью | A6 |
Информация для заказа
- Цена: 688 ₴


