
Поршень Nural VAG 81.5 AZV/BKD/BLB/BMN/BNA/BRE/BRF/BVA
7 648 ₴
- Готово к отправке
- Код: 87-139507-00
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
Характеристики
| O болтів | 26 мм |
| Виробничий номер | 07901J |
| Висота | 68,55 мм |
| Висота голівки поршня | 45,550 мм |
| Глибина ковша 1 | 17,800 мм |
| Діаметр ковша | 38,000 мм |
| Довжина болта | 65,8 мм |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | для трапецієподібного шатуна |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з каналом охолодження |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | зі вставкою для поршневих кілець |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | зі втулкою для бобишки поршневого пальця |
| механічна обробка | з виточкою/вирізом для оливної форсунки |
| Надлишковий розмір | 0,50 мм |
| Номер компонента | 08-139507-00 |
| Отвір цил. | 81,50 мм |
Застосовність
- AUDI A3 (8P1), A3 Sportback (8PA), A4 B7 (8EC), A4 B7 Avant (8ED), A6 C6 (4F2), A6 C6 Avant (4F5)
- MITSUBISHI LANCER VIII (CY_A, CZ_A), LANCER VIII Sportback (CX_A)
- SEAT ALTEA (5P1), ALTEA XL (5P5, 5P8), LEON (1P1), TOLEDO III (5P2)
- SKODA OCTAVIA II (1Z3), OCTAVIA II Combi (1Z5), SUPERB II (3T4), SUPERB II Універсал (3T5)
- VW GOLF V (1K1), GOLF V Variant (1K5), GOLF PLUS V (5M1, 521), JETTA III (1K2), PASSAT B6 (3C2), PASSAT B6 Variant (3C5), TOURAN (1T1, 1T2), TOURAN VAN (1T1, 1T2)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Производитель | Nural |
| Код запчасти | 87-139507-00 |
| Совместимость с маркой | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Совместимость с моделью | Superb, Lancer, Toledo, Touran, Jetta, A4, Octavia, A6, A3, Leon, Golf, Passat, Altea |
Информация для заказа
- Цена: 7 648 ₴


